Dlaczego warto spróbować szybkich randek?

Dlaczego warto spróbować szybkich randek? - Speed Dating

Pewnie jak większość ludzi, jesteś zapracowany i pochłonięty rozwojem osobistym. To normalne, że zależy Ci na tym, żeby rozwijać się zawodowo i wspinać się po kolejnych szczeblach kariery. To pozwala Tobie spełniać wiele marzeń takich jak np. dalekie podróże po świecie czy realizowanie swoich pasji. Czego zatem brakuje Ci do osiągnięcia pełni szczęścia? Co sprawi, że będziesz czuł sto procent satysfakcji z życia jakie prowadzisz? My znamy odpowiedź! Kiedy masz już praktycznie wszystko, powoli zdajesz sobie sprawę, że potrzebujesz w życiu bliskiej osoby, z którą będziesz mógł się tym wszystkim dzielić.

Każdy z nas pragnie znaleźć ukojenie w czyiś ramionach po ciężkim dniu pracy, podczas weekendu czy na wyjeździe wakacyjnym. Dążymy do codziennej bliskości zarówno tej fizycznej, jak i psychicznej, bez względu na to ile mamy lat.

Oczywiście pewnie myślisz sobie teraz, że chcesz znaleźć sobie kogoś, ale zwyczajnie nie masz na to czasu. W zasadzie masz rację. Tryb życia jaki obecnie prowadzimy nie sprzyja poznaniu nowej miłości, a każdy wolny czas jest na wagę złota. Masz jednak dwa wyjścia: możesz stale załamywać ręce i mówić sobie, że nie znajdziesz nikogo, ponieważ nie masz czasu na randki lub wziąć się w garść i poznać nowy sposób na to, aby łatwo się zakochać! Zastanów się w tym momencie, czy znane jest Ci pojęcie “szybkie randki”?

Speed dating to coraz bardziej popularna forma na poznawanie nowych ludzi i szansa na znalezienie od dawna poszukiwanej drugiej połówki. Wyjdź z grona samotnych ludzi w prosty sposób! Wystarczy, że poświęcisz na to zaledwie jedną godzinę a zyskasz ok. 15 szans na odnalezienie prawdziwej miłości. Spróbuj!

Szybka randka – ratunek dla karierowiczów!

To co łączy Ciebie i inne osoby korzystające ze speed dating, to ciągły brak czasu. Każda godzina w ciągu tygodnia musi być przez Ciebie dokładnie zaplanowana. Podczas szybkich randek masz okazję poznać kilkanaście osób w ciągu niecałej godziny. Każde spotkanie z nową osobą trwa zwykle 5 – 7 minut. To niewiele prawda?

Jedno wyjście na szybką randkę i masz szansę spotkać wiele ciekawych osób, a nawet poznać miłość swojego życia i zbudować trwały związek! Kolejny plus tego typu spotkań jest taki, że szybkie randki odbywają się zaledwie kilka kilometrów od Warszawy, w miejscowości Sulejówek. Możesz zatem skorzystać nie tylko na tym, że poznasz nowych ludzi, ale też zostając na dłużej znaleźć chwile dla siebie i pobyć na łonie natury z dala od zgiełku wielkiego miasta, jakim jest Warszawa.

Czy szybka randka działa?

Pewnie, że tak! Jeżeli miałeś okazję korzystać z portali randkowych na telefonie, to sam wiesz, że pisząc z kimś przez dłuższy czas, a następnie widząc tę samą osobę w realu, zdarzało Ci się mieć o niej zupełnie inne wyobrażenie. To naprawdę potrafi zniechęcić do spotkań z ludźmi z internetu.

Uczestnicy speed dating nie mogą się rozczarować. Zawieranie nowych znajomości odbywa się na miejscu. Możesz od samego początku zobaczyć drugą osobę, poznać jej mimikę, sposób zachowania, uśmiech. Wszystko jest realne i nie musisz się domyślać czy ktoś jest dla Ciebie czy też nie. Po prostu to poczujesz.

Kto korzysta z szybkich randek?

Tak naprawdę wszyscy. Karierowicze, single z długim stażem, osoby które utraciły bliską osobę, rozwodnicy. Ludzie przeważnie prędzej czy później potrzebują zakochać się na nowo i wnieść do swojego życia solidny powiew świeżości. Bez względu na to, jak długo byli samotni.

Ty też możesz dać sobie taką szansę. Zrób to jednak wtedy, kiedy będziesz na to w 100% gotowy. Pamiętaj, że speed dating do niczego Cię nie zobowiązuje, jest jedynie możliwością na to, żeby wreszcie ułożyć sobie życie i być z niego w pełni zadowolonym.

Uczestnicy speed dating nie zawsze pragną odnaleźć miłość. Czasem chcą poznać osoby z podobnymi zainteresowaniami, żeby wspólnie dzielić się swoją pasją. Zdarza się też, że szukają przyjaźni, które czasem okazują się naprawdę trwałe. Jest wiele możliwości podczas tego typu spotkań i na pewno nie pożałujesz tej decyzji.

Speed dating, jak wziąć udział w randce?

Wiesz już, że warto spróbować szybkich randek. Teraz powinieneś jeszcze tylko dowiedzieć się, jak się na nią zapisać! Spójrz w harmonogram wydarzeń i wybierz takie, które najbardziej Ci odpowiada. Możesz tam odnaleźć różne rodzaje speed dating. Jedne będą podzielone np. na kategorie, a inne na wiek lub zainteresowania. Oferta jest dosyć szeroka.

W drugiej kolejności zarejestruj się na wydarzenie oraz dokonaj jednorazowej opłaty. Możesz to zrobić w dowolny sposób – płacąc online. Ok, GOTOWE! Teraz pozostaje Ci już tylko z niecierpliwością czekać na spotkanie, na którym masz realną szansę poznać miłość!

Zwykle na szybkich rankach pojawia się ok. 30 osób. Oczywiście z równym podziałem na kobiety i mężczyzn. Każdy z uczestników dostaje specjalną kartę do głosowania i tam może zaznaczyć osobę, która najbardziej ją zainteresowała. Jeżeli okaże się, że osoba, którą wybrałeś także Cię oznaczyła na swoim formularzu, to otrzymacie do siebie dane kontaktowe. Od tej pory wszystko pozostawiamy Wam!